רופאים ולקוחות מספרים

ד"ר יוסף שירי

מנהל המרכז לרפואת עור תל נורדאו

התכשיר PsiRealx לטיפול בפסוריאזיס הינו תכשיר מקומי המבוסס על תמצית זרעים טבעית. התכשיר נבדק על ידי במחקר קליני שנמשך 6 שבועות ובוצע במסגרת המרכז לרפואת העור בתל נורדאו לאחר כל האישורים הנדרשים ובפיקוח ועדת הלסינקי. התכשיר נמצא יעיל ביותר והביא להפחתה משמעותית בחומרת הפסוריאזיס אצל מרבית הנבדקים, כולל במדד ה- pasi- מדד לחומרת הפסוריאזיס. התכשיר נעים לשימוש ולא נצפו תופעות לוואי כלשהן במהלך השימוש בו. הנני רואה בתכשיר זה תוספת מבורכת לטיפול בבעיה שכיחה זו שאין לנו פתרון רפואי טוב עבורה.

דניאל עוזיאל

מחלקת רכש תרופות, מכבי שירותי בריאות

המוצר פסירילקס הוא מוצר מצוין לפסוריאזיס. ממליץ.

 

דוד

משתמש, סובל מפסוריאזיס

אחרי שניסיתי כבר הכל, ונהייתי מיואש חבר המליץ לי על הקרם פסירילקס. אני משתמש בו כבר חצי שנה ולמען האמת מאוד מרוצה! ידוע שהתחום הוא מאוד אינדיוידואלי ועל כל אחד עובדים דברים שונים, מרגיש שסוף סוך מצאתי את מה שמתאים לי.

 

רונית

לקוחה, בנה סובל מאטופיק דרמטיטיס

את המסע של האטופיק התחלנו בני ואני לפני כמה שנים יחד. איפה לא היינו מאז ועם מי לא דיברנו. הקרם לאטופיק עזר בהפסקת הגירוד באופן מאוד מהיר. אמנם יש תקופות שהנגעים בעורו באים אך נעלמים שוב לתקופות ארוכות, השיפור הוא משמעותי וברגע שמרוחת לו הוא נרגע. אין ספק שחזר לנו קצת השקט לחיים. ממליצה!

 

אוריה

משתמשת, סובלת מעור סדוק בכפות הרגליים

אחרי תקופות ארוכות שאני סובלת מעור יבש בכפות הרגליים ומגרדת עד כדי דימום, התחלתי להשתמש בקרם קרסקין והעור התחיל להתחדש במהירות. גם הגירודים כבר הרבה פחות מפריעים לי.